כמה שאלות על מאזדה 3 משומשת

קבלת ייעוץ בנושאי רכישת רכב חדש או משומש
רמילביא
Articles: 0
יצירת קשר:

כמה שאלות על מאזדה 3 משומשת

שליחה על ידי רמילביא » ב' אוקטובר 15, 2018 10:25 am

מצאתי כמה אפשרויות של דגם מאזדה 3 שנת 2014 לאשתי ביד2 ורציתי להתייעץ איתכם:
קודם כל, האם תת-דגם הקומפורט נחשב טוב? והמחיר 63,000 תואם למחירון פחות או יותר אם הרכב ממש שמור? ואילו תקלות הכי אופייניות לדגם הזה שאני אדע לשאול ולוודא במוסך? ומה צריכת הדלק שלו?
ואיזה עוד תת-דגם הוא מומלץ (לא סדאן)? ראיתי שהספיריט יותר יקר, הוא גם טוב יותר? אשתי בסה"כ צריכה רכב לנסיעות קצרות, נראה לכם שכדאי להשקיע בתת-דגם יקר יותר בכלל? מה היתרונות של הספיריט, אם יש?
ועוד שאלה - מישהו לקח פעם את אחת מאותן הלוואות ברגע שמציעים הבנקים (כמו פה https://www.bankhapoalim.co.il/wps/port ... raiyashirr ) בשביל רכב משומש? נראה לי שההבדל בין ההלוואה הזאת להלוואה יייעודית לרכב שגם מציעים בבנק היא רק עניין השעבוד, שלפי מה שאני רואה אין אותו בהלוואה ברגע - נראה לכם שהבנק יאלץ אותי ללכת על ההלוואה הייעודית או שזה לא משנה להם מה מטרת ההלוואה? מישהו יודע אם יש פער גדול בריביות בין שתי ההלוואות?

סמל אישי של משתמש
mazda speed
Articles: 0
יצירת קשר:

Re: כמה שאלות על מאזדה 3 משומשת

שליחה על ידי mazda speed » ב' אוקטובר 15, 2018 4:59 pm

בעיקרון למאזדה 3 כמה תתי דגמים, אקטיב, קומפורט וספיריט.
ההבדלים בניהם הם רק ברמת הגימור( מגנזיום, תאורה דרך אוטומטית ועוד כל מיני דברים קטנים ) מלבד הספיריט שמגיע עם מנוע 2000 .
סדאן זה לא תת דגם אלא תיאור למבנה הרכב, מרכב הסדאן הוא 4 דלתות ויותר ארוך ממרכב ההאצ'בק שהוא 5 דלתות ויותר קצר .

בעניין ההלוואת, השאלה החשובה ביותר זה כמה ריבית לוקחים, בדרך כלל החברות החיצוניות כמו מימון ישיר וכדומיהם לא נותנים הלוואה עם פחות מ 6% ריבית לא כולל פריים וגם גובה הריבית משתנה מאדם לאדם גם אם מוסרים להם את אותם הנתונים בדיוק, ואני עשיתי לכך בדיקה וזה פשוט הזוי, גיסי שהוא פחות מבוסס כלכלית קיבל 6.5% ואני קבלתי 9% שזה מטורף !
הלוואה הכי טוב לקחת מהבנק שלך, שמכיר אותך ויכול לתת לך בקלות הלוואה עם אחוז ריבית פחות מ 4% .
בעניין השיעבוד זה כבר תלוי, תלוי ממי לקחת הלוואה תלוי בגובה הסכום ועוד כל מיני משתנים, החברות החיצוניות תמיד יבקשו לשעבד את הרכב או את פוליסת הביטוח המקיף שהם יחייבו אותך לעשות .
בהצלחה , נשמח לשמוע עדכונים .

שלח תגובה