קוברה - מאזדה 3 2009 ספיריט

דיונים בנושא מערכות צפי, שמע, חשמל ומיגון ברכב
roizimer
Articles: 0
יצירת קשר:

קוברה - מאזדה 3 2009 ספיריט

שליחה על ידי roizimer » ה' מאי 12, 2016 5:02 pm

היי לכולם,

רכשתי את הרכב לא מזמן - הרכב מגיע עם אזעקה של קוברה (שלט עם 5 מספרים)

כמה שאלות:

1. אחרי שאני נועל את הרכב - האזעקה שלי מצפצפת כל כמה זמן (אקראי לחלוטין ) מדוע ?
2. האם אני יכול להחליף את סוג האזעקה? אם כן כמה אמור לעשות החלפה כזאת?
3. שכפול שלט - עם קניית הרכב קיבלתי רק שלט אחד , האם השכפול יכול להתבצע רק אצל קוברה?

תודה רבה לעוזרים
וחג שמח

סמל אישי של משתמש
mazda speed
יצירת קשר:

Re: קוברה - מאזדה 3 2009 ספיריט

שליחה על ידי mazda speed » ש' מאי 14, 2016 1:30 pm

שלום וברוך הבא למועדון,
לשאלותיך :
1. צריך לבצע בדיקה למה האזעקה עובדת, אולי אחד הלחצנים מקצר ומדמה פתיחה של דלת, אולי קיים חיישן כלשהו והוא תקול וגורם סתם לאזעקה לעבודה ויכול להיות וזה הניחוש שלי שפשוט האזעקה לא תקינה וזה קורה לרוב למערכות האזעקה של קוברה .

2. כמובן שאפשר להחליף את סוג האזעקה וזה משהו שכדאי מאוד כי הקוברה לא אמינות כלל וגורמות להרבה בעיות !
כיום קיים כבר חוק האוסר על התקנת מערכות אזעקה, בגדול אף אחד לא אוכף את זה והאכיפה לזה אמורה להתבצע במכוני הרישוי, משהו שהיה אמור להתחיל כבר בינואר 2016
אבל לא ראיתי שמתייחסים לזה.
אם כבר אתה גם מחליף מערכת אזעקה אז כדאי מאוד לרכוש אזעקה ביפר במיוחד אם הצלחת למצוא של חברת רב בריח דגם MVP625

3. ניתן לשכפל את השלט בכל מקום בו מחזיקים שלט דומה , העלות לשלט כזה יכולה לנוע בין 80 ל- 150 ש"ח תלוי במקום בו אתה רוכש את השלט .

roizimer
יצירת קשר:

שליחה על ידי roizimer » ש' מאי 21, 2016 8:10 am

mazda speed כתב:שלום וברוך הבא למועדון,
לשאלותיך :
1. צריך לבצע בדיקה למה האזעקה עובדת, אולי אחד הלחצנים מקצר ומדמה פתיחה של דלת, אולי קיים חיישן כלשהו והוא תקול וגורם סתם לאזעקה לעבודה ויכול להיות וזה הניחוש שלי שפשוט האזעקה לא תקינה וזה קורה לרוב למערכות האזעקה של קוברה .

2. כמובן שאפשר להחליף את סוג האזעקה וזה משהו שכדאי מאוד כי הקוברה לא אמינות כלל וגורמות להרבה בעיות !
כיום קיים כבר חוק האוסר על התקנת מערכות אזעקה, בגדול אף אחד לא אוכף את זה והאכיפה לזה אמורה להתבצע במכוני הרישוי, משהו שהיה אמור להתחיל כבר בינואר 2016
אבל לא ראיתי שמתייחסים לזה.
אם כבר אתה גם מחליף מערכת אזעקה אז כדאי מאוד לרכוש אזעקה ביפר במיוחד אם הצלחת למצוא של חברת רב בריח דגם MVP625

3. ניתן לשכפל את השלט בכל מקום בו מחזיקים שלט דומה , העלות לשלט כזה יכולה לנוע בין 80 ל- 150 ש"ח תלוי במקום בו אתה רוכש את השלט .
תודה על התשובה המהירה - אז קודם כל לאחר בדיקה מקיפה של הנושא - צדקת בהכל
1. יש בקופסת הפיוזים חיבור של קוברה (אחראי על פריצה מכיוון מכסה המנוע) - הפיוז הזה יוצר 99% מהבעיות בקוברה.
2. יש חוק בנושא האזעקות לא אוכפים אותו - לפני יומיים עברתי טסט על כל המשתמע מכך.
3. שאלה - קוברה חיברו את האזעקה לנעילה החשמלית , משמע כל החלונות נסגרים אוטומטי כולל ה SUNROOF השאלה הנשאלת אם אני מחליף אזעקה האם
עדיין לא החלונות יסגרו כולל ה SUNROOF?

תודה

סמל אישי של משתמש
mazda speed
יצירת קשר:

שליחה על ידי mazda speed » ש' מאי 21, 2016 8:55 am

95 אחוז מהאזעקות הן אזעקות שכוללות בתוך המוח רק את מערכת האזעקה כמו שאתה מכיר, ללא סגירת חלונות וכל מיני אופציות כאלו ואחרות שמגיעות רכיבים נפרדים.
עד כמה שזכור לי גם בקוברה זה כך, מערכת סגירת החלונות מגיעה ברכיב נפרד ובדרך כלל עוד רכיב נפרד לסגירת הסאנרוף.
אם אתה מפרק את האזעקה ומרכיב אחרת אז כמובן שאת הרכיבים הללו ניתן לחבר לאזעקה החדשה , לכן חשוב שאם אתה מפרק את האזעקה לוודא שלא מפרקים לך את הרכיבים הנלווים שלא קשורים לאזעקה .

ykovkm@gmail.com
יצירת קשר:

שליחה על ידי ykovkm@gmail.com » א' ספטמבר 22, 2019 1:52 pm

מעוניין לדעת מה התשובה לנושא של פירוק אזעקת קוברה האם זה משליך על סגירת חלונות וסנרוף הרכב?
אותה בעיה קיימת אצלי

סמל אישי של משתמש
mazda speed
יצירת קשר:

שליחה על ידי mazda speed » ג' ספטמבר 24, 2019 5:30 pm

אם תפרק את האזעקה לא יהיה מה שייתן פקודה למרים השמשות לעבוד ואז בעצם החלונות לא יעלו, יש כמובן כל מיני דרכים עקיפות לעניין אבל לא מומלצות .

שלח תגובה